Σχέσεις~Ο Καλύτερος οδηγός!
Καλώς ήλθατε στο E-sxeseis.tk εγγραφείτε κι εσείς τώρα και γράψτε τις δικές σας ιστορίες, συμβουλευτείτε απο τα μέλη μας και διασκεδάστε διαβάζοντας μαντινάδες και ανέκδοτα... Σας περιμένουμε όλους!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Σχέσεις~Ο Καλύτερος οδηγός!
Καλώς ήλθατε στο E-sxeseis.tk εγγραφείτε κι εσείς τώρα και γράψτε τις δικές σας ιστορίες, συμβουλευτείτε απο τα μέλη μας και διασκεδάστε διαβάζοντας μαντινάδες και ανέκδοτα... Σας περιμένουμε όλους!
Σχέσεις~Ο Καλύτερος οδηγός!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Visits
kreditkort
Πρόσφατα Θέματα
» νομιζω ερωτευτηκα μεγαλυτερο αντρα
τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Icon_minitimeΠαρ Νοε 28, 2014 1:58 pm από elli96

» Thelw voh8eiaaaa!eimaii germania k dn einai eukolo n gurisw!t mwro m einai ekei k malwnoume sunexeiaaa!
τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 28, 2013 10:48 am από ArGy

» Κανόνες επιτραπέζιου ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ Δούρειος/ Απορία
τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Icon_minitimeΤετ Νοε 14, 2012 2:44 am από leker

» Τα συμπτώματα κατά το πρώτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης
τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Icon_minitimeΚυρ Ιουν 10, 2012 5:45 pm από Admin

» Φαντασιώσεις! Τι είναι; Επηρεάζουν τη σχέση σου; Πρέπει τις πεις στον σύντροφό σου;
τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Icon_minitimeΚυρ Ιουν 10, 2012 5:44 pm από Admin

» Σε θέλει; Η γλώσσα του σώματος θα σου πει...
τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Icon_minitimeΚυρ Ιουν 10, 2012 5:41 pm από Admin

» απογνωση στη σχεση
τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 11:46 am από delfinaki

» τα εχει με αλλη αλλα τον θελω
τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Icon_minitimeΤετ Μαρ 07, 2012 8:39 pm από deranged

» ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ- ΧΩΡΙΣΜΟΣ
τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Icon_minitimeΔευ Μαρ 05, 2012 2:12 pm από soulaki

» Παρ ότι είμαι 35 ετών, δεν έχω καθόλου αισθηματικες εμπειρίες
τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Icon_minitimeΤετ Ιαν 25, 2012 7:44 pm από δημητρηςςςςςς

» Ειλικρίνεια ή υποκρισία
τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Icon_minitimeΔευ Ιαν 16, 2012 4:54 pm από Diver-Rider

» αναμεσα σε δυο!!!!
τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Icon_minitimeΤρι Δεκ 27, 2011 2:46 pm από christina.ds

» θεμα ηθικης
τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Icon_minitimeΤρι Δεκ 27, 2011 2:35 pm από christina.ds

» Boitheiaa....!
τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Icon_minitimeΔευ Δεκ 19, 2011 1:21 pm από vas_iliki

» Του γυμνασίου τα σκαλιά
τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Icon_minitimeΤρι Νοε 01, 2011 7:20 pm από Admin

Ψηφοφορία
customer survey
Εορτολόγιο
Ψηφίστε τη σελίδα μας!
Top Greek Sites Enter to Blackstate.gr - Top Sites and Vote for this Site!!! Best Greek Sites

τα εχει με αλλη αλλα τον θελω

+3
l3naki91
ΜΕΜΗ
H neraidoula cou
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Empty Απ: τα εχει με αλλη αλλα τον θελω

Δημοσίευση  deranged Τετ Μαρ 07, 2012 8:39 pm

pami sweet έγραψε:ti na kano pite mo0o0o confused

Ιδιαίτερα ορθογραφίας.

deranged
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Empty ta xei me tin kaliteri mou filoi alla tn thelw

Δημοσίευση  pami sweet Παρ Φεβ 10, 2012 2:55 pm

egw koritsia exw bleksei poli sovara gt mou aresei ena agopi pou ta exei me tn filoi mou k dn 3erw ti na kanw tn proti fora poy tn gnoreisa dn edixna toso poli endiaferon aalla mt otan tn gnoreisa marese polli k apo tin e3oteriki plevra k tn isoteriki k giname giloi ......alla dn mboro na to kanw ayto stin filenada mo0o0o0...ti na kano pite mo0o0o confused [b]
[wow][/wow]

pami sweet
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2012
Ηλικία : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Empty ta exei me allh alla ton 8elw...

Δημοσίευση  taranthoula Πεμ Οκτ 13, 2011 8:15 am

ase pisteuw pos se olles exei simvi afto..akoma k se emena..alla na s po kati..?apo afta poules k egw pisteuo oti se exei kavatza ama xorisei paei stin epomenh..!you know giafto an 8es k tin diakia nm gnwmh kala 8a kaneis na min asxoli8eis allo.kserw einai duskolo giati to exw perasei k egw ..alla meta apo kapio xroniko diastima katalava oti den aksizei ka8olou telika k apla proxorisa..!!! Smile

taranthoula
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2011
Ηλικία : 35

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Empty Απ: τα εχει με αλλη αλλα τον θελω

Δημοσίευση  H neraidoula cou Παρ Σεπ 02, 2011 3:04 pm

Έχεις απολυτο δικαιο μεμη..οπως κ ολες σας εδω μεσα..Το ειπα και πιο πανω τα θελω και τα παθαινω..δεν με αναγκαζει κανεις να τραβιεμαι μαζι του..Αλλα συνεχιζω να πιστευω πως για να ξενοκοιταξει ο αντρας ή η γυναικα αντοιστιχα κατι δν παει καλα..Αμα ολα ειναι κομπλε και ομορφα οσο και να ειναι στο αιμα του δεν θα κοιταξει..η μαλλον θα κοιταξει αλλα δεν θα προχωρησει στο κατι παραπανω..ετσι κ αλλιως ολοι κε ολες κοιταμε περα απτη σχεση μας..To θεμα ειναι να εχουμε την λογικη και να βαλουμε ορια στο εαυτο μας..Παντως ενημερωτικα σας λεω οτι ειμαι εδω κε 1 εβδομαδα με το παιδι,χωρισε με την δικια του..και ημαστε πολυ καλα..εχω βεβαια καποιες επιφυλαξεις αλλα θα δουμε στην πορια!!Ευχαριστω παντως κοριτσαρες μουυ <3 Laughing

H neraidoula cou
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Empty Απ: τα εχει με αλλη αλλα τον θελω

Δημοσίευση  ΜΕΜΗ Κυρ Αυγ 21, 2011 6:29 pm

συμφωνω με ολα οσα λενε οι κοπελες καθεσε κ τραβιεσε με εναν ο οποιοσ, ναι μεν, λεει πολυ ωραια "παραμυθια"οπως οι περισσοτεροι αντρες κ εσυ κολλας, αν το ειχεσ παρει αποφαση να το σταματησεις δεν θα γυρνουσες οταν ξανα εμφανιζοταν ,αρα ειναι επιλογη σου που πληγωνεσε κ δεν ξερεις τι να κανεις.....κ εκτοσ απο αυτο ειπες οτι δεν "φταιει μονο το τριτο ατομο, για να κοιταει αλλου σημαινει οτι κ στην σχεση του κατι δεν παει καλα" δεν ειναι σιγουρο...λιγοι ειναι νομιζεις οι αντρες που δεν ξερουν τι θελουν???? η οτι τους αρεσει να ξενοκοιτανε???? αρα αυτος μπορει να μην μιλαει μονο μαζι σου αλλα κ με αλλεσ 10 ..... κ απλα δεν θα χωρισει γτ την εχει σιγουρη την αλλη..... αυτο νομιζω μπορει κ να ειμαι λαθος ομως.....κοιτα ν εισε καλα κ φυγε σου αξιζει το καλυτερο οπως σε ολες μας

ΜΕΜΗ
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2011
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Empty Απ: τα εχει με αλλη αλλα τον θελω

Δημοσίευση  ΚΡΙΑΡΙ ΔΙΧΩΣ ΚΕΡΑΤΑ Τρι Αυγ 16, 2011 5:26 pm

ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ...Ο ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΡΩΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ!ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΞΕ ΜΠΑΛΑ ΑΛΛΟΥ!ΚΙ ΑΝ ΧΩΡΗΣΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ,ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΤΕ! Basketball

ΚΡΙΑΡΙ ΔΙΧΩΣ ΚΕΡΑΤΑ
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : ΚΡΗΤΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Empty Απ: τα εχει με αλλη αλλα τον θελω

Δημοσίευση  H neraidoula cou Τρι Αυγ 02, 2011 3:29 pm

Σαφώς και δεν θα μου άρεσε. Το ξέρω πως δεν είναι σωστό...αλλά θεωρώ πως ποτέ δεν ευθύνεται το τρίτο πρόσωπο. Έτσι και αλλιώς δεν μπήκα ανάμεσα στο ζευγάρι,ίσα ίσα που προσπαθώ να το σταματήσω όλο αυτό!Και εξάλλου για να φτάσει κάποιος ή κάποια να κοιτάξει έξω απ' την σχέση του πάει να πει πως υπάρχει πρόβλημα! Σκέψου το και έτσι,πάντως σε καμία περίπτωση δεν λέω πως είναι σωστό αυτό που κάνω!Τον θέλω όμως και θέλω κάποια στιγμή να είμαι μαζί του!! Rolling Eyes

H neraidoula cou
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Empty Απ: τα εχει με αλλη αλλα τον θελω

Δημοσίευση  l3naki91 Δευ Αυγ 01, 2011 6:00 pm

μονο και μονο π εχει σχεση θα επρεπε να τον εχεις διαγραψει απο παντου... δεν νομιζω να σ αρεσε να ηταν μαζι σου και να μιλουσε με καποια αλλη .....η γνωμη μ ειναι αυτη ! ξερω ειναι δυσκολο αλλα δεν ειναι σωστο καλη μου Sad

l3naki91
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 01/08/2011
Ηλικία : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Empty Απ: τα εχει με αλλη αλλα τον θελω

Δημοσίευση  H neraidoula cou Παρ Ιουλ 29, 2011 11:34 am

Το ξέρω,και έχεις δίκαιο! Ξέρω πως είναι η κατάσταση,και ξέρω ότι απλά ψάχνεται. Το θέμα είναι ότι τον θέλω όμως! Μου αρέσει όταν είμαι μαζί του,μου αρέσουν αυτά που μου λέει.Όταν δεν είμαι μαζί του όμως μετανιώνω για όλα αυτά που του έχω πει,και για όλα αυτά που τον έχω αφήσει να μου πει. Η κατάσταση είναι λίγο τραβάτε με και ας κλαίω. Προσπαθώ να το σταματήσω αλλά εκεί που το παίρνω απόφαση τσουπ εμφανίζεται πάλι!Δεν ξέρω τι να κάνω πλέον... Rolling Eyes

H neraidoula cou
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Empty Απ: τα εχει με αλλη αλλα τον θελω

Δημοσίευση  ΜΕΜΗ Τρι Ιουλ 26, 2011 9:38 pm

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΠΛΕΟΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΛΗΞΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ Κ ΑΝ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΨΑΝΧΝΕΤΕ ...... ΔΕΝ Σ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΠΕΛΑ Μ ΟΠΩΣ Κ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ Σ ΚΑΛΟ ΣΤΑΜΑΤΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΤ ΜΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΛΗΓΩΘΕΙΣ ..... ΣΤΟ ΧΕΡΙ Σ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ......ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΘΑ ΠΛΗΓΩΘΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ ΚΟΠΕΛΑ Μ Shocked Shocked Embarassed

ΜΕΜΗ
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2011
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τα εχει με αλλη αλλα τον θελω Empty τα εχει με αλλη αλλα τον θελω

Δημοσίευση  H neraidoula cou Τρι Ιουλ 19, 2011 2:42 pm

Έχω γνωρίσει ένα παιδί εδώ και αρκετό καιρό και μιλούσαμε πάντα στο φιλικό. Πρόσφατα αρχίσαμε μια πιο στενή επαφή,μιλούσαμε σχεδόν όλη μέρα από το κντ. Άρχισε να μου μιλάει πιο γλυκά και να δείχνει ενδιαφέρον προς εμένα.Δεν κρύβω πως μου άρεσε όλο αυτό,το θέμα όμως είναι πως έχει σχέση και από αυτά που συζητάμε δεν δείχνει διατεθημένος να την χωρίσει για να είναι μαζί μου! Απ'ότι κατάλαβα με θέλει απλώς για ξεπέτες. silent Να διευκρηνίσω πως δεν είμαι από τις κοπέλες που μπλέκουν με δεσμευμένους,αλλά νιώθω ότι είμαι ερωτευμένη με τον συγκεκριμένο Rolling Eyes .Προσπαθώ τόσο καιρό με νύχια και με δόντια να το σταματήσω αλλά είναι πάνω από τις δυνάμεις μου!!Τι με συμβουλεύετε ρε κορίτσια??Τι να κάνω??

Υ.Γ Σόρρυ για το τόσο μεγάλο κείμενο!! Rolling Eyes

H neraidoula cou
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης