Σχέσεις~Ο Καλύτερος οδηγός!
Καλώς ήλθατε στο E-sxeseis.tk εγγραφείτε κι εσείς τώρα και γράψτε τις δικές σας ιστορίες, συμβουλευτείτε απο τα μέλη μας και διασκεδάστε διαβάζοντας μαντινάδες και ανέκδοτα... Σας περιμένουμε όλους!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Σχέσεις~Ο Καλύτερος οδηγός!
Καλώς ήλθατε στο E-sxeseis.tk εγγραφείτε κι εσείς τώρα και γράψτε τις δικές σας ιστορίες, συμβουλευτείτε απο τα μέλη μας και διασκεδάστε διαβάζοντας μαντινάδες και ανέκδοτα... Σας περιμένουμε όλους!
Σχέσεις~Ο Καλύτερος οδηγός!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Visits
kreditkort
Πρόσφατα Θέματα
» νομιζω ερωτευτηκα μεγαλυτερο αντρα
Τι νομίζετε; Icon_minitimeΠαρ Νοε 28, 2014 1:58 pm από elli96

» Thelw voh8eiaaaa!eimaii germania k dn einai eukolo n gurisw!t mwro m einai ekei k malwnoume sunexeiaaa!
Τι νομίζετε; Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 28, 2013 10:48 am από ArGy

» Κανόνες επιτραπέζιου ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ Δούρειος/ Απορία
Τι νομίζετε; Icon_minitimeΤετ Νοε 14, 2012 2:44 am από leker

» Τα συμπτώματα κατά το πρώτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης
Τι νομίζετε; Icon_minitimeΚυρ Ιουν 10, 2012 5:45 pm από Admin

» Φαντασιώσεις! Τι είναι; Επηρεάζουν τη σχέση σου; Πρέπει τις πεις στον σύντροφό σου;
Τι νομίζετε; Icon_minitimeΚυρ Ιουν 10, 2012 5:44 pm από Admin

» Σε θέλει; Η γλώσσα του σώματος θα σου πει...
Τι νομίζετε; Icon_minitimeΚυρ Ιουν 10, 2012 5:41 pm από Admin

» απογνωση στη σχεση
Τι νομίζετε; Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 11:46 am από delfinaki

» τα εχει με αλλη αλλα τον θελω
Τι νομίζετε; Icon_minitimeΤετ Μαρ 07, 2012 8:39 pm από deranged

» ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ- ΧΩΡΙΣΜΟΣ
Τι νομίζετε; Icon_minitimeΔευ Μαρ 05, 2012 2:12 pm από soulaki

» Παρ ότι είμαι 35 ετών, δεν έχω καθόλου αισθηματικες εμπειρίες
Τι νομίζετε; Icon_minitimeΤετ Ιαν 25, 2012 7:44 pm από δημητρηςςςςςς

» Ειλικρίνεια ή υποκρισία
Τι νομίζετε; Icon_minitimeΔευ Ιαν 16, 2012 4:54 pm από Diver-Rider

» αναμεσα σε δυο!!!!
Τι νομίζετε; Icon_minitimeΤρι Δεκ 27, 2011 2:46 pm από christina.ds

» θεμα ηθικης
Τι νομίζετε; Icon_minitimeΤρι Δεκ 27, 2011 2:35 pm από christina.ds

» Boitheiaa....!
Τι νομίζετε; Icon_minitimeΔευ Δεκ 19, 2011 1:21 pm από vas_iliki

» Του γυμνασίου τα σκαλιά
Τι νομίζετε; Icon_minitimeΤρι Νοε 01, 2011 7:20 pm από Admin

Ψηφοφορία
customer survey
Εορτολόγιο
Ψηφίστε τη σελίδα μας!
Top Greek Sites Enter to Blackstate.gr - Top Sites and Vote for this Site!!! Best Greek Sites

Τι νομίζετε;

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Τι νομίζετε; Empty Απ: Τι νομίζετε;

Δημοσίευση  mina1990 Σαβ Μάης 14, 2011 3:54 am

Kata ti gnomi mou i tou aresei na se paizei epeidi xerei oti ton goustareis i einai anissoropos allios den eksigite! Surprised Surprised Surprised
mina1990
mina1990
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Ηλικία : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι νομίζετε; Empty Απ: Τι νομίζετε;

Δημοσίευση  prasinomata_patra Παρ Μάης 13, 2011 1:00 pm

22 είναι και αυτό που με προβληματίζει είναι ότι είναι ένα παιδί σταθερό και σοβαρό. Δεν είναι κανένα χαζοχαρούμενο που δεν ξέρει τι θέλει..

prasinomata_patra
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2011
Ηλικία : 35

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι νομίζετε; Empty Απ: Τι νομίζετε;

Δημοσίευση  kampos Παρ Μάης 13, 2011 12:48 pm

poli perierga akougontai etsi opos ta les...ti ilikia einai to paidi?

kampos
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι νομίζετε; Empty Τι νομίζετε;

Δημοσίευση  prasinomata_patra Κυρ Μάης 01, 2011 9:05 am

Πείτε μου μια γνώμη γιατί θα σκάσω! τον γνώρισα πριν περίπου ένα χρόνο. Μ'άρεσε απ'την πρώτη στιγμή αλλά νομίζοντας ότι είχε σχέση δεν έδειξα τίποτα. Έλα όμως που άρχισε κάποια στιγμή να με πλησιάζει πολύ (και σωματικά και συναισθηματικά), να ρωτάει διαρκώς πράγματα για μένα, να με ρωτάει η κολλητή του αν έχω σχέση κι αν παίζει κάτι στην ζωή μου κλπ.. Μου μπήκαν κάτι ψύλλοι στ'αυτιά αλλά λέω μπα, ιδέα μου θα είναι. Όσο περνούσε ο καιρός παρατηρούσα ότι όλο ερχόταν και με πείραζε και με έπαιρνε αγκαλιά (να σημειωθεί ότι απ'όσο παρατήρησα δεν τα έκανε σε άλλη αυτά!). Τέσπα, τον έπιανα πολλές φορές να καρφώνεται, να κοιτάζει περίεργα, να λέει ότι δεν θέλει να χαθούμε. Μέχρι που επέστρεψε ο καθένας στην πόλη του. Και χάθηκε. Θα το θεωρούσα λήξαν το ζήτημα (μας χωρίζουν και πόσα χλμ) αλλά παρατήρησα ότι αν περνούσε καιρός και δεν τον έπαιρνα τηλ με έπαιρνε η κολλητή του και μου έκανε παράπονα ότι έχω ξεχάσει την παρέα μου και ότι χάνομαι κλπ.. Μυστήρια πράγματα, έλεγα.. Ώσπου, ένα βράδυ το είπα στην κολλητή του ότι "ξέρεις, μ'αρέσει ο τάδε. Έχει κοπέλα; Τι παίζει;" Και μαθαίνω ότι δεν έχει κοπέλα αλλά είναι κλειστός χαρακτήρας και δεν κάνει συνήθως κινήσεις, δεν θέλει να δείχνεται και ότι δεν συζητάει τα ερωτικά του γενικότερα. Κι αν θέλω, λέει, να κάνω εγώ κάτι. Εγώ δεν έκανα τίποτα, μέχρι που ένα βράδυ με παίρνει η κολλητή του και με ρωτάει αν ακόμα ενδιαφέρομαι. Είπα ναι και μου λέει "Αυτόν τον καιρό έχει κάτι προβλήματα και έχει αφήσει τα ερωτικά του στην άκρη. [Και σκέφτομαι κι εγώ ότι δεν υπάρχει μέλλον, φινίτο] Πάντως, να ξέρεις, συνεχίζει η φίλη, ότι δεν παίζει κάτι άλλο στην ζωή του" Και παθαίνω εγκεφαλικό. Δηλαδή, τι ήταν αυτό; Γκάζι, φρένο;;; Πήγα και τους είδα όλη την παρέα πριν αρκετούς μήνες που είχα χρόνο και χρήμα και η πρώτη του αντίδραση ήταν να με πάρει αγκαλιά, όπως παλιά. Αυτό που μου την δίνει άγρια, είναι ότι οκ, αν δεν με γουστάρει (που είναι και δικαίωμά του!) τουλάχιστον όταν ήμασταν μαζί μου έδειχνε ότι γούσταρε την παρέα μου. Κι όμως, μόλις μπει η απόσταση, εξαφανίζεται. Τι νομίζετε;;

prasinomata_patra
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2011
Ηλικία : 35

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης