Σχέσεις~Ο Καλύτερος οδηγός!
Καλώς ήλθατε στο E-sxeseis.tk εγγραφείτε κι εσείς τώρα και γράψτε τις δικές σας ιστορίες, συμβουλευτείτε απο τα μέλη μας και διασκεδάστε διαβάζοντας μαντινάδες και ανέκδοτα... Σας περιμένουμε όλους!
Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Visits
kreditkort
Πρόσφατα Θέματα
» νομιζω ερωτευτηκα μεγαλυτερο αντρα
Παρ Νοε 28, 2014 1:58 pm από elli96

» Thelw voh8eiaaaa!eimaii germania k dn einai eukolo n gurisw!t mwro m einai ekei k malwnoume sunexeiaaa!
Κυρ Ιουλ 28, 2013 10:48 am από ArGy

» Κανόνες επιτραπέζιου ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ Δούρειος/ Απορία
Τετ Νοε 14, 2012 2:44 am από leker

» Τα συμπτώματα κατά το πρώτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης
Κυρ Ιουν 10, 2012 5:45 pm από Admin

» Φαντασιώσεις! Τι είναι; Επηρεάζουν τη σχέση σου; Πρέπει τις πεις στον σύντροφό σου;
Κυρ Ιουν 10, 2012 5:44 pm από Admin

» Σε θέλει; Η γλώσσα του σώματος θα σου πει...
Κυρ Ιουν 10, 2012 5:41 pm από Admin

» απογνωση στη σχεση
Τρι Μαρ 13, 2012 11:46 am από delfinaki

» τα εχει με αλλη αλλα τον θελω
Τετ Μαρ 07, 2012 8:39 pm από deranged

» ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ- ΧΩΡΙΣΜΟΣ
Δευ Μαρ 05, 2012 2:12 pm από soulaki

» Παρ ότι είμαι 35 ετών, δεν έχω καθόλου αισθηματικες εμπειρίες
Τετ Ιαν 25, 2012 7:44 pm από δημητρηςςςςςς

» Ειλικρίνεια ή υποκρισία
Δευ Ιαν 16, 2012 4:54 pm από Diver-Rider

» αναμεσα σε δυο!!!!
Τρι Δεκ 27, 2011 2:46 pm από christina.ds

» θεμα ηθικης
Τρι Δεκ 27, 2011 2:35 pm από christina.ds

» Boitheiaa....!
Δευ Δεκ 19, 2011 1:21 pm από vas_iliki

» Του γυμνασίου τα σκαλιά
Τρι Νοε 01, 2011 7:20 pm από Admin

Ψηφοφορία
customer survey
Εορτολόγιο
Ψηφίστε τη σελίδα μας!
Top Greek Sites Enter to Blackstate.gr - Top Sites and Vote for this Site!!! Best Greek Sites

Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΙΔΙ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΙΔΙ...

Δημοσίευση  ΚΡΙΑΡΙ ΔΙΧΩΣ ΚΕΡΑΤΑ Την / Το Τρι Αυγ 16, 2011 8:33 am

ΠΑΝΕ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΟ...ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΕΙΡΗΝΗ,ΑΔΕΛΦΙΚΗ ΦΙΛΗ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ,ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ.ΓΙΑ ΟΤΙ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ,ΦΕΡΕΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΕΡΙΔΙΟ ΕΥΘΥΝΗΣ...ΑΑΑΧΧΧ...ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ...ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...Ο ΑΛΕΞΗΣ ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ.ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΦΙΛΗΣΑ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΤΡΕΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ.ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΑΥΤΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ.ΗΜΑΣΤΑΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΜΑΖΙ...ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΥ,ΤΟΝ ΕΙΔΕ ΝΑ ΦΙΛΑΕΙ ΤΗ ΜΑΡΙΑ.ΚΙ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ,ΕΓΙΝΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΙΝΟΜΕΝΟ...ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΚΕΡΑΤΟ ΛΟΙΠΟΝ...ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΗΛΙΚΙΑ...Η ΜΑΡΙΑ ΗΡΘΕ ΤΟΤΕ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ,ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ,ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΓΚΟΜΕΝΟ!ΟΜΩΣ Η ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΑ,ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΚΕΙΝΗ,ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΑΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΦΙΛΕΣ.ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ...6 ΧΡΟΝΙΑ,ΕΓΩ Η ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΕΣ.ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ,Η ΜΑΡΙΑ ΕΒΑΖΕ ΣΠΙΟΥΝΙΕΣ ΣΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΤΑΝ ΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟ 15ΜΕΛΕΣ,ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕ ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ,ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΟΝ ΕΙΧΕ "ΦΑΣΩΣΕΙ".ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΟΣΟ ΚΟΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΑΔΕ,ΚΑΙ ΠΧ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ Ο ΤΑΔΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΕΦΤΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΜΠΑΖΟ...ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩΝΕ ΤΗ ΜΥΤΗ ΤΗΣ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΧΑΛΑΣΤΡΑ...ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΤΑΠΕΙΝΩΣΕΙ...ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΥΠΟΜΟΝΗ.Η ΕΙΡΗΝΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΚΟΨΕΙ ΚΙ ΕΓΩ,ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ...ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ...ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΕΝΩ Η ΜΑΡΙΑ ΑΠΕΤΥΧΕ.ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΤΣ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΟΛΗ ΚΑΙ Η ΑΙΤΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ,ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΙ...Η ΣΤΑΓΟΝΑ ΠΟΥ ΞΕΧΥΛΙΣΕ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ?
Ο ΧΡΗΣΤΟΣ...
Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑΣ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ Ο ΠΡΩΤΟΣ,ΕΝΝΟΩ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΩΘΗΚΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ.ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ.ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΠΙΑ.ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ...
ΕΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΑ...
ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΕΤΡΕΜΑΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ "ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ"...
ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΡΕΜΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ...
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ,ΗΜΟΥΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΗ...CLAIM,ΤΗΣ ΛΕΩ...ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΓΚΟΜΕΝΟΥΣ....
ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ...ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ,Η ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΓΝΩΣΤΟ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΝΑΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Η ΣΤΑΣΗ ΜΟΥ...ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ...
Η ΖΩΗ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΥΚΛΟΣ...ΟΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΦΙΛΙΑ ΜΑΣ,ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ!!!ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ...Η ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ,ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...
ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΑ ΦΙΔΙΑ...ΝΑ ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΑΣ...

ΚΡΙΑΡΙ ΔΙΧΩΣ ΚΕΡΑΤΑ
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2011
Τόπος : ΚΡΗΤΗ

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

h kollhth m afto to fidi..

Δημοσίευση  taranthoula Την / Το Πεμ Οκτ 13, 2011 11:42 am

geia sou..ase tin exo patisei k egw etsi me mia kopela..emeis mename a8hna k metakomisame eparxia k anoiksame ena magazi..egw epidei eimouna kenouria sto xwrio den eixa filies..tespa apenati apo to magazi mas einai ena allo magazi pou einai xasapiko einai oikogeneiaki epixirisi k doulevane k h kores aftounou pou exoun to magazi.h mia pou htan stin hlikia m eixe lisaksei na kanoume parea..me pieze na vgoume k etsi egw epidei den tin poli simpa8ousa lew ante as vgo mou exei pei toses fores h kopela mhn eimai gaidoura vgainoume perasame teleia m arese poli h parea tis k etsi de8ikame siga siga k geiname aftokolites..egw ta eixa tote me ena paidi apo tin a8hna htan kommwtis k to vradu douleve ws barman poli emfanisimo paidi..mia mera eixame tsako8i me ton niko..to paidi pou s lew k to suzitaga mazi tis ekana re paidi m ta parapona m pos suzitane 2 kollhtes..afti m elege panta otan tis ekana ta parapona oti den kanei aftos gia sena k den se agapaei k prepei na pigenei k me alles m evaze idees ton eprna til geinotane xamos...aaa m eixe pei k to allo otan ton eide apo konta m eipe oti einai poli asxhmos k aporo pos gurises k ton koitakses..k s lew to paidi htan koulos martakhs re paidi m pos na stopo...meta apo kapious mhnes k afou mou pipilage to mialo.. xwrizo me ton niko k menw monh gia arketo diastima ..ksexnaw na s po oti auti ntinotan opos ntinomouna egw ..egw exw ksan8ies antaugies ta mallia m einai kastanoksan8a tis ekane k afti ekane diaita gia na einai lepth san emena mexri pou mia mera mas perasan gia aderfia..kapia stigmh lipon gnwrizo enan filo tis aderfis m k m arese poli tis lew eleu8eria m aresei afto to paidi k skaftomai na tou to deikso pali eferne antirisi oti den einai gia mena k egw aksizo kati kalutero..den tin akouw k ta ftiaxno me ton giwrgo eimouna poli kala mazi tou sovaro paidi eiksere ti ei8ele eixa magazi diko t stin xalkida me upologistes mia xara..tis ton gnwrizo pame gia kafe olloi mazi pernagame wraia lew paidia prepei na paw sto mpanio paw sto mpanio gurnaw vlepo na ka8ete dipla tou ston kanape enno ka8otan apenati tou lew ok min dineis simasia..paw tin allh mera gia kafe me to paidi me pernei til m leei pou eisai tis lew gia kafe me ton giwrgo den m leei tpt k erxete ksana ta idia na ton peirazei k genika na tou kolaei me ton tropo tis ..ospou mia mera ma8enw apo ton giwrgo oti ton eixe kalesei spiti tis na tis ftiaksei ena kalodio gia to internet..krifa apo emena epa8a egkefalikooooo...den tis lew tipt m leei tin allh mera afti..meilaga me ton giorgo extes k me rotage diafora an eimai monh m afto ton kairo..k eniosa oti m kolaei ksana pa8enw sok tis lew min anisixis 8a ton parw twra til ton peira k m eipe to akros anti8eto to paidi oti afti tou kolage k diafora alla mn sta lew k se zalizo...8a s po ti ekana sto telos la8os vaivea alla den ginotan diaforetika..tin ekana pera me ton tropo mou..den tis eipa pote tpt apla tin ksegrapsa..k xwrisa k me ton giwrgo giati den eimouna psuxologika kala oste na sinexeiso mazi t eixa stenaxori8ei poli pou h koliti m ekane olla afta..k twra stenaxoriemai giati pligosa poli ton giwrgo..ekane ta panta giana ksana eimaste mazi mexri ekso apo to spiti m eixe er8ei k eklaige fanta sou..telos panton twra kanw parea me mia allh kopela eimaste aftokolites k kserw sigoura pos den 8a ekane pote kati gia na me vlapsei..eimaste san aderfes kai tin agapo poli kserw oti 8elei to kalo mou..telika den prepei na exeis empistosini oute ston diplano sou..filakia

taranthoula
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης