Σχέσεις~Ο Καλύτερος οδηγός!
Καλώς ήλθατε στο E-sxeseis.tk εγγραφείτε κι εσείς τώρα και γράψτε τις δικές σας ιστορίες, συμβουλευτείτε απο τα μέλη μας και διασκεδάστε διαβάζοντας μαντινάδες και ανέκδοτα... Σας περιμένουμε όλους!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Σχέσεις~Ο Καλύτερος οδηγός!
Καλώς ήλθατε στο E-sxeseis.tk εγγραφείτε κι εσείς τώρα και γράψτε τις δικές σας ιστορίες, συμβουλευτείτε απο τα μέλη μας και διασκεδάστε διαβάζοντας μαντινάδες και ανέκδοτα... Σας περιμένουμε όλους!
Σχέσεις~Ο Καλύτερος οδηγός!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Visits
kreditkort
Πρόσφατα Θέματα
» νομιζω ερωτευτηκα μεγαλυτερο αντρα
akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Icon_minitimeΠαρ Νοε 28, 2014 1:58 pm από elli96

» Thelw voh8eiaaaa!eimaii germania k dn einai eukolo n gurisw!t mwro m einai ekei k malwnoume sunexeiaaa!
akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 28, 2013 10:48 am από ArGy

» Κανόνες επιτραπέζιου ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ Δούρειος/ Απορία
akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Icon_minitimeΤετ Νοε 14, 2012 2:44 am από leker

» Τα συμπτώματα κατά το πρώτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης
akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Icon_minitimeΚυρ Ιουν 10, 2012 5:45 pm από Admin

» Φαντασιώσεις! Τι είναι; Επηρεάζουν τη σχέση σου; Πρέπει τις πεις στον σύντροφό σου;
akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Icon_minitimeΚυρ Ιουν 10, 2012 5:44 pm από Admin

» Σε θέλει; Η γλώσσα του σώματος θα σου πει...
akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Icon_minitimeΚυρ Ιουν 10, 2012 5:41 pm από Admin

» απογνωση στη σχεση
akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 11:46 am από delfinaki

» τα εχει με αλλη αλλα τον θελω
akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Icon_minitimeΤετ Μαρ 07, 2012 8:39 pm από deranged

» ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ- ΧΩΡΙΣΜΟΣ
akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Icon_minitimeΔευ Μαρ 05, 2012 2:12 pm από soulaki

» Παρ ότι είμαι 35 ετών, δεν έχω καθόλου αισθηματικες εμπειρίες
akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Icon_minitimeΤετ Ιαν 25, 2012 7:44 pm από δημητρηςςςςςς

» Ειλικρίνεια ή υποκρισία
akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Icon_minitimeΔευ Ιαν 16, 2012 4:54 pm από Diver-Rider

» αναμεσα σε δυο!!!!
akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Icon_minitimeΤρι Δεκ 27, 2011 2:46 pm από christina.ds

» θεμα ηθικης
akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Icon_minitimeΤρι Δεκ 27, 2011 2:35 pm από christina.ds

» Boitheiaa....!
akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Icon_minitimeΔευ Δεκ 19, 2011 1:21 pm από vas_iliki

» Του γυμνασίου τα σκαλιά
akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Icon_minitimeΤρι Νοε 01, 2011 7:20 pm από Admin

Ψηφοφορία
customer survey
Εορτολόγιο
Ψηφίστε τη σελίδα μας!
Top Greek Sites Enter to Blackstate.gr - Top Sites and Vote for this Site!!! Best Greek Sites

akouste giati me xwrise :( ti na kanw?

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Empty Απ: akouste giati me xwrise :( ti na kanw?

Δημοσίευση  Trinity Τρι Νοε 01, 2011 12:52 pm

Έχεις ακούσει το <είμαι άντρας και το κέφι μου θα κανω?> Κάτι τέτοιοι είναι πολλοί ακόμα. Δε μπορούν αν δεχτούν ότι μια γυναίκα είναι είναι ελεύθερη να κάνει ότι κι αυτοί,νιώθουν ότι μειώνονται,ειδικά αν το κάνεις καλύτερα από αυτους.Εμένα ένας πρών μου έλεγε ότι οι γυναίκες δεν πρέπει να ασχολούνται με την πολιτική,τον τάπωνα συνέχεια και δεν το άντεχε..!!Κ εσύ πρέπει να είσαι ακομπλεξάριστη,πολλές κοπέλες δεν αφήνουν τον εαυτό τους να πιεί αυτό το κάτι παραπάνω μήπως παχύνουν, μήπως τις παρεξηγήσουν,μήπως μήπως μήπως...Πιές ένα σφηνάκι στην υγειά του κομπλεξικού και πάμε παρακάτω! Ξέρω πόσο δύσκολο είναι αλλά μετά θα δεις πόσο θα χαίρεσαι που γλίτωσες!!

Trinity
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2011
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Empty Απ: akouste giati me xwrise :( ti na kanw?

Δημοσίευση  arseniko 25 Δευ Φεβ 28, 2011 6:16 pm

καλησπερα..τετοιοι αντρες ειναι επικινδυνοι και δυστυχως η ρατσα μας αρχιζει και χαλα,αντι να κοιταξει την καμπουρα του κρινει εσενα,πρωτα ας κοψει εκεινος τις καταχρησεις και τοτε ας ερθει να σου πει κοφτες και συ και να σου κανει κηρυγμα κοινως..προχωρα παρακατω,αλλαξε σελιδα και πινε με μετρο,αλλα παντα με το ωραιο κεφαλι που σε κανει να ξεχνας τα καθημερινα προβληματα..

arseniko 25
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Empty Απ: akouste giati me xwrise :( ti na kanw?

Δημοσίευση  deranged Δευ Φεβ 21, 2011 12:16 pm

Άστον τον ξενέρωτο και ρίξε μου ένα pm.

deranged
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

akouste giati me xwrise :( ti na kanw? Empty akouste giati me xwrise :( ti na kanw?

Δημοσίευση  kampos Δευ Φεβ 21, 2011 1:00 am

mou zhthse na xwrisoume... aformh leei htan oti epina polu!
epina otan eimastan mazi...kai ta piname parea...eimaste sxedon duo xronia mazi...panta ton xalouse auto thn epomenh mera...giati hpia egw!
autos foul mesa sthn kataxrish...ta dika mou enoxlousan...
to teleiwtiko htan proxthes pou bghkame me kati filous tou...egw hpia ligo parapanw xwris na xalastw apla xamogelousa sunexws...
thn epomenh mera me phre thlefwno,me eipe alkoolikh kai oti den me empisteuetai na kanei oute oikogeneia oute paidia mazi mou.
pws sas akougetai esas olo auto?

kampos
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης